Dom i mieszkanie w stylu urban jungle – pomysły

Chcesz zmienić coś w swoim domu? Uwielbiasz rośliny, a kolor zielony pozwala Ci się zrelaksować? Wiemy, jaki styl powinien znaleźć się w Twoim mieszkaniu! Postaw na styl urban jungle, który charakteryzuje się dekoracjami w motywie egzotycznych roślin! Oprócz charakterystycznego zielonego koloru dla stylu urban jungle, często wykorzystywany jest również złoty, biały!

Styl urban jungle jest bardzo modny

W prosty sposób możesz w swoim domu, mieszkaniu stworzyć dżunglę! Byłeś na egzotycznych wakacjach, a może chcesz się tam wybrać? Możesz wykorzystać styl urban jungle w salonie, sypialni, łazience, kuchni, korytarzu. Jeżeli lubisz bardzo rośliny możesz taki styl wykorzystać w całym mieszkaniu i domu!
Do stylu urban jungle możesz wykorzystać na przykład tapety z roślinnymi motywami. Takie rozwiązanie może być zastosowane na jednej ścianie, dwóch, wszystkich – w zależności od Waszych upodobań i preferencji. Kolor ścian w domu i mieszkaniu to jedna z trudniejszych decyzji, które są podejmowane podczas remontu. Aby podkreślić styl urban jungle we wnętrzu możesz wykorzystać farbę do ścian w kolorze ciemnozielonym!

Stylowe dekoracje

Jeżeli nie jesteście na tyle odważni, aby na ścianie pojawiła się tapeta i farba w takiej kolorystyce, możecie postawić na inne dekoracje! Styl urban jungle w delikatniejszym wymiarze może pojawić się na: zasłonach, poszewkach na poduszkę, świecach, kocach, plakatach, obrazach, pościelach! Wówczas kolor ścian może być w jasnej kolorystyce: biały, szary, beżowy. Warto do stylu urban jungle wykorzystać złote dodatki, które będą bardzo eleganckie. W takiej postaci mogą występować: świeczniki, lampy, stoły, krzesła, zegary, ramki na zdjęcia. Modne są również stoliki kawowe z motywem marmuru – jest to piękna dekoracja, która może zostać wykorzystana przede wszystkim w salonie. Styl urban jungle w salonie to bardzo dobry pomysł, warto zaopatrzyć się w kanapę ciemnozieloną, wykonaną z weluru – modny dodatek, który podkreśli charakterystykę wnętrza!
W łatwy sposób możesz stworzyć miejską dżunglę z wykorzystanie zielonych dekoracji, z motywem liści! Obecnie takie dodatki są łatwo dostępne, szybko możesz zastosować styl urban jungle w Twoim domu i mieszkaniu! Przede wszystkim warto wybrać dekoracje w stylu urban jungle, które dostępne są w naszym sklepie internetowym! Szeroki wybór ozdób i dodatków z łatwością pozwoli Ci udekorować dom! Charakterystyczne dla tego stylu są rośliny, możesz wybrać te sztuczne, jak i żywe! Czasami wystarczą drobne dodatki, które ożywią wnętrze!

Redakcja designudomowiony.pl