Lampy przemysłowe LED – oświetlenie uliczne

Jeśli jesteś zainteresowany aktualizacją lub instalacją komercyjnego oświetlenia LED w swoim obiekcie, ważne jest, aby rozważyć różne rodzaje komercyjnego oświetlenia LED przed podjęciem decyzji lub zakupem.

Istnieje szeroki wybór komercyjnych świateł i opraw dostępnych dzisiaj, które mogą szybko stać się przytłaczające, jeśli nie jesteś pewien, czego szukać.

Co to jest oświetlenie komercyjne?

Oświetlenie komercyjne jest używane do oświetlenia, które jest stosowane w środowiskach komercyjnych w celu oświetlenia przestrzeni. Dioda elektroluminescencyjna (LED) przeszła długą drogę od tego, co było lata temu, aby być lepszym zamiennikiem dla żarówek, żarówek metalohalogenkowych i ogólnie, tradycyjnych świateł komercyjnych.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie oświetlenia zewnętrznego.

Latarnie charakteryzują się bardzo wysokim strumieniem świetlnym wynoszącym ponad 175 lm/W po uwzględnieniu wszystkich strat łącznie z optyką. Są one energooszczędnym rozwiązaniem do oświetlania ścieżek, dróg, autostrad i placów, istnieje również możliwość nadania im specjalnego wyglądu i wykorzystania w funkcji naświetlaczy.

Wersje z kontrolą umożliwiają współpracę z systemami zarządzania oświetleniem LMS. Asortyment produktów światowego lidera w dziedzinie innowacyjnych i zrównoważonych systemów oświetleniowych. Nasza szeroka gama produktów obejmuje systemy oświetleniowe z różnymi opcjami sterowania dla dużych powierzchni, obiektów sportowych, oświetlenia ulicznego i przemysłowego.

Wspieramy Państwa przy realizacji kompleksowych inwestycji, w tym projektujemy nowe systemy oświetleniowe, dobieramy odpowiednie oprawy, sterowniki oraz dostarczamy komponenty. W przypadkach, gdy wymagane jest oświetlenie podjazdów, parkingów lub zadaszeń, zalecamy naszym klientom stosowanie opraw ulicznych z naszej serii. Oprawy te są przykładem ciekawego, nowoczesnego wzornictwa.

Ich bardzo wytrzymałe obudowy i pokrywy wykonane są z wysokociśnieniowo wtryskiwanego aluminium i mogą być montowane zarówno bezpośrednio jak i bocznie. Diody LED wiodących producentów, które gwarantują wysoką skuteczność świetlną są zamontowane na aluminiowym rdzeniu za pośrednictwem dielektrycznej płytki ceramicznej, która gwarantuje doskonałe odprowadzanie ciepła. Istnieje możliwość zastosowania systemu z programowalnym sterowaniem, aby zmniejszyć zużycie energii i zapewnić oświetlenie obiektów zgodnie z odpowiednią normą. Ponadto, moc może być zmniejszona w godzinach nocnych, kiedy ruch samochodowy jest mniejszy, co może generować dodatkowe oszczędności energii.

Oświetlenie uliczne może być również sterowane w trybie PLC poprzez linię energetyczną. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie, ponieważ oprawy mogą być monitorowane i sterowane bez dodatkowych kabli.

Lampy przemysłowe przeznaczone są do oświetlania bezpośredniego otoczenia budynków oraz wjazdów i bram. Różnią się one mocą, wielkością i rodzajem zastosowanych elementów optycznych. W niektórych zastosowaniach szczególnie przydatne są tzw. oprawy asymetryczne dzięki specjalnym systemom dyfuzorów, które kierują strumień świetlny na oświetlaną powierzchnię

Redakcja designudomowiony.pl