Gładkie tynki – gładkie ściany

Gładkie ściany są marzeniem wielu właścicieli mieszkań lub domów. Firmy budowlane korzystają z agregatów tynkarskich, żeby dobrze położyć tynki.

Bogatą ofertę agregatów tynkarskich i innych urządzeń służących do wykończenia wnętrz i elewacji proponuje rodzinna firma Małek Agregaty na stronie sklepagregatymalek.pl.

Solidna firma

Firma Małek Agregaty jest firmą rodzinną działającą na polskim rynku od 1994 roku. Główna działalność przedsiębiorstwa polega na tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w przemyśle budowlanym. Zakład produkuje konstrukcje agregatów tynkarskich oraz podzespoły i części zamienne do nich. Bogatą ofertę agregatów i innych urządzeń tej firmy można znaleźć na stronie sklepagregatymalek.pl. W ramach działalności firma zapewnia serwisowanie produkowanych agregatów tynkarskich. Zakład posiada także park maszynowy składający się z tokarek, frezarek, dłutownic, pras mimośrodowych, strugarek, giętarek, zwijarek. Wykonuje różnego rodzaju konstrukcje metalowe na zamówienie. Oferuje obróbkę mechaniczną, toczenie, frezowanie i cyfrowe gięcie rur.

Agregaty i urządzenia budowlane z oferty firmy Małek Agregaty

Na stronie sklepagregatymalek.pl znajuje się bogaty wybór agregatów i innych urządzeń budowlanych produkowanych przez przedsiębiorstwo Małek Agregaty.

Oferta sklepu internetowego na stronie sklepagregatymalek.pl obejmuje:

  • agregaty tynkarskie
  • agregaty tynkarsko-szpachlarskie
  • agregaty do tynków elewacyjnych
  • silomaty
  • agregaty prądotwórcze
  • silomaty
  • kompresory

W sklepie znaleźć można także: części zamienne do oferowanych agregatów, części elektryczne, części hydrauliczne, części do kompresorów, zespoły napędowe (motoreduktory, wirniki, zębatki), części do mixokreterów, narzędzia budowlane.

W sprzedaży znajduje się sztandarowy produkt Agregat Tynkarski M-4 MAX, na który firma uzyskała Certyfikat Europejski.

Firmy budowlane i wykończeniowe w sklepie internetowym Małek Agregaty mogą również zakupić: drabiny o różnej długości, mieszadła i młotowiertarki, zacieraczki, gąbki i tarcze do zacieraczek, dłuta, dekle, kielnie, pace, szpachle, łożyska, membrany. Oferta obejmuje też ubrania robocze dla tynkarzy, rękawice i specjalne buty posadzkarskie.

Wszystkie produkowane i oferowane przez firmę Małek Agregaty urządzenia oraz narzędzia posiadają wymagane atesty techniczne.

Produkty na stronie sklepagregatymalek.pl są najwyższej jakości, trwałe, niezawodne i wydajne.

Profesjonalna obsługa w sklepie internetowym firmy Małek Agregaty

Wszystkie produkty i cały oferowany przez firmę asortyment można wygodnie zamówić na stronie sklepagregatymalek.pl .

Zamówienia realizowane przez sklep internetowy firmy Małek Agregaty mają krótkie terminy wysyłki. Zamówienia można składać od poniedziałku do piątku. Zlecenie opłacone do godziny 13:00 jest wysyłane jeszcze w tym samym dniu. Zamówienie opłacone po 13:00 jest realizowane w następnym dniu roboczym.

Dostarczaniem przesyłek zajmują się renomowane firmy kurierskie. Przesyłki o wadze powyżej 90 kilogramów wysyłane są za darmo. Zamówione urządzenia i akcesoria są pakowane w opakowania kartonowe, co zabezpiecza paczki przed uszkodzeniami w czasie transportu. Firma dostarcza klientom numer i nazwę przewoźnika, co umożliwia śledzenie przesyłki. Zamawiający może też skontaktować się telefonicznie z kurierem i ustalić dzień i godzinę dostarczenia przesyłki. Zmiana adresu, pod który ma być dostarczona przesyłka wymaga skontaktowania się z Działem Obsługi Klienta. Każde zamówienie składane przez sklepagregatymalek.pl można odebrać osobiście w siedzibie firmy.

Redakcja designudomowiony.pl